Nöbetçi Noter Nedir?

SİZE EN YAKIN NÖBETÇİ NOTER ?

Bir Telefon ile Size En Yakın Nöbetçi Noteri Hemen Öğrenin!

hafta sonu, cumartesi, pazar nöbetçi noterlerin iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Merhaba sevgili yurttaşlarım günümüz de ” Nöbetçi Noter Uygulaması” Devlet tarafından vatandaşa duyuruldu. Peki Nedir Bu Nöbetçi Noter Uygulaması ?
Hafta sonlarını mesai saati içerisinde geçiren veya hafta içi çalışması ve yoğunluğundan dolayı araç satışlarını yapamadıkları gibi diğer noter hizmetlerini de gerçekleştiremiyorlar dı. Şimdi nöbetçi noter uygulaması ile hafta sonları da Türkiye’nin tüm illeri ve ilçelerinde cumartesi ve pazar günleri sıralama sistemi ile nöbetçi noterler olacak ve vatandaş noter işlemini başarmış olacak.

Nöbetçi Noter Uygulamasını T.C. Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit Gül Duyurdu.
Gül Nöbetçi Noter Uygulumasını kurmuş olduğu şu sözlerle ifade etti.

“Çok yakın zamanda nöbetçi noter uygulamasını ülkemizde görmeye başlayacağız. Daha sonra da kapsamını genişleteceğiz. İlk olarak nöbetçi noter uygulamasına cumartesi ve pazarla başlayacağız. Sistemin sağlıklı işlemesini, eksikliklerin tamamlanmasını sağladıktan sonra da hafta içi belli saatlere kadar da uygulamanın kapsamı genişletilebilir. Uygulama başladıktan sonra talebe, ihtiyaca göre kapsamı genişletme, tekrar gözden geçirme mümkün olacaktır. Hafta içi saat 17.00’den sonra nöbetçi noter uygulamasını hedefliyoruz. Memur arkadaşımız işten çıktı, hafta içi noter ihtiyacı var, hafta içi de notere gidebileceği bir düzeni planlıyoruz. Şu anda ilk etapta hafta sonu, cumartesi, pazar için bunun planlamasını yapıyoruz.”

Saygı ve sevgilerimizle.

SİZE EN YAKIN NÖBETÇİ NOTER ?

Bir Telefon ile Size En Yakın Nöbetçi Noteri Hemen Öğrenin!

hafta sonu, cumartesi, pazar ve nöbetçi noterlerin iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

EN YAKIN NÖBETÇİ NOTER ?

NOTER SAATLERİ?

NOTER NEREDE?

Call Now ButtonNöbetçi Noter Ara